Veikla

Ziniūnų kaimo bendruomenė „Obelėlė“

Ziniūnų kaimo bendruomenė“Obelėlė“ aktyviai dalyvauja projektinėje veikloje.

Dalyvaujame akcijoje „DAROM“, tvarkome bendruomenės teritorijoje esantį Ąžuolų parką bei stadioną, prie bendruomenės namų esančią aplinką ir pačių įrengtą alpinariumą. Artimai bendraujame su kitomis kaimo bendruomenėmis kaip Linkaičių, Stupurų. Dalyvaujame bendruose renginiuose ir šventėse, skatiname bendruomeniškumą. Kiekvieną antradienio vakarą vyksta edukaciniai užsiėmimai bendruomenės namuose (veliame iš vilnos,gaminame hidrolatus).

2018 m.:
1. „Materialinės bazės kūrimas skatinant vietos gyventojus užsiimti aromatinių ir prieskoninių augalų auginimu ir apdirbimu naudojant džiovinimo, spaudimo bei garinimo technologijas“ finansuojama Joniškio raj. VVG pagal VPS priemonę Nr. LEADER -19.2 SAVA-5 „NVO ekonominės veiklos skatinimas“ Paramos suma 6774,61 Eur. Įsigijome: alembiką, kurio pagalba gaminame hidrolatus (kvapniuosius vandenis) iš įvairių augalų; vaistažolių džiovyklą (džioviname vaistažoles, prieskonius, ruošiame mišinius); žemės įdirbimui, kad galėtume auginti augalus įsigijome motobloką su visais padargais ir priekaba; bendruomenės patalpose pasistatėme šildymo krosnelę su pristatomu kaminu, greito surinkimo palapinę ir kt. Su pagamintais hidrolatais, vaistažolių mišiniais vykstame į muges kurios vyksta mūsų mieste, Naisių festivalyje, Žagarės vyšnių festivalyje. Dovanojame svečiams kurie atvyksta mūsų bendruomenę. Už gautas lėšas susimokame už elektrą, vandenį, nusiperkame taros hidrolatų išpilstymui.
2. Projektas „Aš-obuolys, aš-ziniūnietis“ finansuojamas Joniškio r. sav. biudžeto lėšomis-290 Eur. Už šias lėšas nusipirkome 15 marškinėlių ir 100 vnt. rašiklių su bendruomenės logotipu .Marškinėliais puošiamės mugėse taip pristatydami savo bendruomenę,o rašiklius padovanojome bendruomenės 15 metų jubiliejaus šventės metu šventės dalyviams. Jubiliejaus šventė vyko spalio mėn.

2019 m.:
1.„Ekonominės veiklos skatinimas Ziniūnų kaimo bendruomenėje „Obelėlė“ finansuojama Joniškio raj. VVG pagal VPS priemonę Nr. LEADER -19.2 SAVA-5 „NVO ekonominės veiklos skatinimas“ Paramos suma.2415,55 Eur. Įsigijome kondicionierių,;Buitinį drėgmės surinkėją;Etikečių spausdintuvą; Banketinių kėdžių(50 vnt); Nešiojamą garso sistemą; Perkoliatorių kavai 10 l.
2. „Bendruomenės namai-kaimo spindulys“ Finansuojama iš NVO ir ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonės ,,Remti bendruomeni-nę veiklą savivaldybėse“Paramos suma 1267,25 Eur. Buvo perkamos statybinės medžiagos bendruomenės namų remontui (betonuojamos grindys, klijuojamos grindų plytelės, keičiami šviestuvai, dažomos lubos, sienos kalamos dailylentėmis, keičiamos durys.)

Scroll to Top